Gizli Konforlu Katlanır Mobilyalar

Total
0
Shares

Son zamanlar da elime geçen el ilginç ve pratik mobilya tasarımlarından biri ile karşılaştığım zaman hissettiğim sevinci umarım sizde yaşayabilirsiniz.

Pratik, yer kaplamayan ve modern çigilere sahip komplike mobilyalara göstermiş olduğum özenden ve meraktan dolayı bu tarz möblelere özel bir ayrıcalık tanırım her zaman. İşte bunlara bir örnek daha:
Yaprak sandalye olarak da adlandırabileceğimiz bu proje de, katlanabilir kolay kullanılabilen ve av malzemesi parçalarından biri olan taşınabilir hafif bez sandalyelerden ilham alınmış. Bu şekilde de ev içinde kullanılabilecek özgün, sağlam, katlanılabilen hafif malzemeden üretilmiş ve estetik açıdan çekici ürünler ortaya çıkarılmış.

Paslanmaz çelik menteşeler, uçak kalitesinde paslanmak çelik perçinler ve diğer yüksek kaliteli hava şartlarına dayanıklı malzemeler ile alimünyum kompozit panel çerçevesi kullanılan katlanılabilir sandalyeler kolayca herhangi bir renk düzenine uyabilecek şekilde örgü kumaş yardımı ile adapte de edilebilir olarak üretilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle