Gizli Konforlu Katlanır Mobilyalar

Son zamanlar da elime geçen el ilginç ve pratik mobilya tasarımlarından biri ile karşılaştığım zaman hissettiğim sevinci umarım sizde yaşayabilirsiniz.

Pratik, yer kaplamayan ve modern çigilere sahip komplike mobilyalara göstermiş olduğum özenden ve meraktan dolayı bu tarz möblelere özel bir ayrıcalık tanırım her zaman. İşte bunlara bir örnek daha:
Yaprak sandalye olarak da adlandırabileceğimiz bu proje de, katlanabilir kolay kullanılabilen ve av malzemesi parçalarından biri olan taşınabilir hafif bez sandalyelerden ilham alınmış. Bu şekilde de ev içinde kullanılabilecek özgün, sağlam, katlanılabilen hafif malzemeden üretilmiş ve estetik açıdan çekici ürünler ortaya çıkarılmış.

Paslanmaz çelik menteşeler, uçak kalitesinde paslanmak çelik perçinler ve diğer yüksek kaliteli hava şartlarına dayanıklı malzemeler ile alimünyum kompozit panel çerçevesi kullanılan katlanılabilir sandalyeler kolayca herhangi bir renk düzenine uyabilecek şekilde örgü kumaş yardımı ile adapte de edilebilir olarak üretilmiş.