Gri dekorasyon önerileri

Total
1
Shares

Gri nötr bir renktir. Siyah ile beyazın karışımından elde edilebileceği gibi bir çok rengin karışımından da elde edilebilen tonları vardır. Bu nedenle içinde hangi rengi barındırıyorsa kişiler üzerinde de değişi etkiler oluşturur. İçinde beyazı barındıran gri tonları huzur ve dinginlik verirken, maviye doğru giden tonlarda kullanıldığında kasvetli bir ortam yaratmaya sebep olur.

Açık tonlardaki gri, kullanılan ortamda rahatlatıcı bir etki yaratır, karmaşa ve tedirginliği azaltır. Salon, oturma odası ve yemek odaları için idealdir. Koyu grinin en güzel kullanım alanı ise çalışma odalarıdır. Bu renk genellikle kararsız kişiler tarafından sevilir.

Tüm bunların yanı sıra her yeri gri yapmaktansa canlı tonlarla kombin yapılırsa gri asaletin en güzel örneklerinden biri olabilir. Örneğin fuşya, yağ yeşili, turkuaz mavisi, beyaz, mor grinin yanına en çok yakışan renkler içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle