Güneş Enerjili Muhteşem Prefabrike

Dış Mimari - -

Gelişmiş mimari ve son teknoloji güneş enerji sistemlerinin muaazzam kombinasyonuyla ortaya çıkmış görsel bir şölen ile birlikteyiz. Bu yenilikçi güneş enerji yapının inşaası tam bir test yatağı olmuş. Prefabrike ile mükemmel adepte olmuş güneş enerjisi teknolojisinin birleşimi sonucunda sadece bir ay içinde tamamlanmış.

Kontrplak takozlar sadece iç depolama alanlarını ve güneş enerji sistemlerini desteklemesi için kullanılmış olduğu bu evde olabildiğince az bölme olması sağlanmış ki kış aylarında elde edilen ısı rahatça yayılsın.

Güneş ışınlarından mevsimsel ve gün içindeki açılarını her zaman en iyi şekilde yakalamasına olanak veren farklı açılarda ki muhteşem eğimsel çatı dizaynı ile gerçekten eşsiz bir yapı ortaya çıkmasını sağlamış.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Güneş Enerjili Muhteşem Prefabrike" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir