Hipnotik Aydınlatıcı

İç Mimari - -

Dekorasyon amaçlı tuhaf ev nesneleri geliştirmek üzerine çalışan bir polonyalı firma tarafından üretilen bu sofistike konsept ışık yayıcı merak uyandıran bir ürün.

Hipnotik lamba, fizik yasaları ile değil, sadece dokunup oynayarak odanızın dekorasyonunu yenileyebiliyor. Dekorasyonu yenilerken bunu yanında insanın görsel algısında da ilginç oyunlar oynayabilen tuhaf bir ışık paneli

Taç yapraklı yıldız çiçeğinden esinlenilerek imal edilmiş ışık panosu, karenin merkezine doğru kıvrılarak küçülen oynak, kıvrımlı şekilleri içinde barındırdığı ruhsal enerji ile hipnotik rahatlama hedeflenmiş.

Bununla birlikte sunulan, ısınan panelin etkisiyle tepkimeye giren ve ortama mistik kokular yayılmasını sağlayan çağdaş bir tasarım ortaya çıkmış özgün bir nesne.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Hipnotik Aydınlatıcı" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir