Kara Kutu

Dış Mimari - -

Dar alana küçük dünyalar sığdırma konusuna ağırlık verdiğimiz bu günlerde sizlerle yine güzel bir örnekle birlikteyiz. Orjinalinde de ”Kara Kutu” olarak isimlendirilip tasarlanmış bu minimalist yaşam yerinde, yine en iyi dekorasyon işçiliği gösterilmiş.

85,58 metrekare bir alanda inşa edilmiş ve diğer evlere nazaran kendi bünyesinde içinde sembolik bir ağaç olan dünyadan bağımsız bir iç avluya sahip. Bu avlu dünyadan soyutlanmış gibi görünse de projeyi tasarlayanlar; bu stilin ilgi çekeceğine çok inanmışlar.

kara Kutu’da ki avlu çevreden uzak dursa da avluya bakan bir banyoya sahip. Bu şekilde kapalı bir kara kuru içinde banyo keyfine ağaç manzarası da eklenmiş. Dış yüzeyinin güney tarafında da bir adet tam kare bir pencere, bu kara kutuyu dış dünyayı gören tek göz.

Gerçekten çok dikkat çekici ve ürkütücü bir görünüme sahip kara Kutu dahice tasarlanmış çizgilere sahip öyle değil mi?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Kara Kutu" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir