Kübik Aynalarla Dekoratif Algı Oyunları

Dış Mimari, Haberler - -

Yüzük dizaynları yapan usta bir sanatçı olan Paris’li bir arkadaşımız olan Arnaud tarafından ortaya atılan bir fikir sonucu doğmuş görsel ve dekoratif bir sanat çalışmasını paulaşmak istedim bugün sizlerle.

Paris’te düzenlenen bir sanat fuarının giriş kısmında karşılayan yüzüğü andıran şekliyle yaratıcısının imzasını taşıyan küp şeklinde ayna bloklardan oluşturulmuş ilginç bir proje gerçekten.

Halk ile kentsel ağlarını, ritim, akışkanlık ve organizasyonu optik etkileşim yoluyla görsel efektler de kullanarak yer algısını kırıp duygusal karmaşa içinde bir araya getirdiğini düşündüğüm dinamik bir tasarım.

Evlerimizde de buna benzer bloklarla yapabileceğimiz harika tasarımlardan faydalanabileceğinizi düşündüğüm için fikir edinilmesi bakımından paylaşmayı bir borç bildiğim çok hoşuma giden bir yapı gerçekten.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Kübik Aynalarla Dekoratif Algı Oyunları" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir