Kübik Aynalarla Dekoratif Algı Oyunları

Total
0
Shares

Yüzük dizaynları yapan usta bir sanatçı olan Paris’li bir arkadaşımız olan Arnaud tarafından ortaya atılan bir fikir sonucu doğmuş görsel ve dekoratif bir sanat çalışmasını paulaşmak istedim bugün sizlerle.

Paris’te düzenlenen bir sanat fuarının giriş kısmında karşılayan yüzüğü andıran şekliyle yaratıcısının imzasını taşıyan küp şeklinde ayna bloklardan oluşturulmuş ilginç bir proje gerçekten.

Halk ile kentsel ağlarını, ritim, akışkanlık ve organizasyonu optik etkileşim yoluyla görsel efektler de kullanarak yer algısını kırıp duygusal karmaşa içinde bir araya getirdiğini düşündüğüm dinamik bir tasarım.

Evlerimizde de buna benzer bloklarla yapabileceğimiz harika tasarımlardan faydalanabileceğinizi düşündüğüm için fikir edinilmesi bakımından paylaşmayı bir borç bildiğim çok hoşuma giden bir yapı gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle