Okyanus Forever

Hep villa, apartman iç ve dış dekorasyonu ile ilgili haber, yazı tanıtım yapacak değiliz diyerek sizlerle birazda hayal aleminden çıkmış tatil mekanları dekorasyonlarını ve şartlarını paylaşmak istiyoruz.

Bu kadar görkemli bir huzur ve güzellik her zaman yaşanır mı baygınlık gelir mi bilinmez ama Maldivler’e gidip tatil yapmayı düşünen ve karar veremeyenlere biraz yardımcı olmak amacı ile yolculuğumuza başlıyoruz.

Zaten kristal temizliğinde ve şeffaflığında bir okyanus suyu üzerinde kurulmuş bu otel odasındaki havuz ilk dikkatimi çeken unsurlardan biri. Gerek varmıydı bilinmez ama sanırım tuzlu sudan hoşlanmayabilen misafirler için düşünülmüş olabilir. Ayrıca suit zemininin tam ortasındaki cam bölme ile okyanus tam anlamıyla ayağınızın altına göreceli olarakta serilmiş durumda.

Tamamen klasik, yerli mimariden esinlenilerek oluşturulmuş çatısı ve dış mimarisi ile o bölgenin yerlisi gibi hissetmeyi sağlamaya çalışmışlar sanırız. Muhteşem manzarasıyla verandasında güneşin batışını partnerinizle birşeyler içerken izlemek unutulmaz olacaktır. O bölgede yaşayan yerli halkın her zaman orada yaşayacaklarını düşündükten sonra kıskanmamak elde değil. Zaten bizim gibi su sever bir millet böyle bir mekana yerleşmek ve sonsuza kadar kalmak isteyecektir. Herkesin bu hayali gerçek oması dileği ile.