Okyanus Forever

Total
0
Shares

Hep villa, apartman iç ve dış dekorasyonu ile ilgili haber, yazı tanıtım yapacak değiliz diyerek sizlerle birazda hayal aleminden çıkmış tatil mekanları dekorasyonlarını ve şartlarını paylaşmak istiyoruz.

Bu kadar görkemli bir huzur ve güzellik her zaman yaşanır mı baygınlık gelir mi bilinmez ama Maldivler’e gidip tatil yapmayı düşünen ve karar veremeyenlere biraz yardımcı olmak amacı ile yolculuğumuza başlıyoruz.

Zaten kristal temizliğinde ve şeffaflığında bir okyanus suyu üzerinde kurulmuş bu otel odasındaki havuz ilk dikkatimi çeken unsurlardan biri. Gerek varmıydı bilinmez ama sanırım tuzlu sudan hoşlanmayabilen misafirler için düşünülmüş olabilir. Ayrıca suit zemininin tam ortasındaki cam bölme ile okyanus tam anlamıyla ayağınızın altına göreceli olarakta serilmiş durumda.

Tamamen klasik, yerli mimariden esinlenilerek oluşturulmuş çatısı ve dış mimarisi ile o bölgenin yerlisi gibi hissetmeyi sağlamaya çalışmışlar sanırız. Muhteşem manzarasıyla verandasında güneşin batışını partnerinizle birşeyler içerken izlemek unutulmaz olacaktır. O bölgede yaşayan yerli halkın her zaman orada yaşayacaklarını düşündükten sonra kıskanmamak elde değil. Zaten bizim gibi su sever bir millet böyle bir mekana yerleşmek ve sonsuza kadar kalmak isteyecektir. Herkesin bu hayali gerçek oması dileği ile.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle