Oto-Aile evi

Dış Mimari - -

Günümüzde artık bir lüks olmaktan çıkan arabalar, hayatımız da özel bir statüye sahip olmuş durumdalar. Artık bir heves değil bir zorunluluk olan bu taşıma ve zevk aletlerine, hayatımız da ve evimiz de özel mekanlar ve yerler açarak onları yaşamımıza entegre etmeye daha çok özen gösteriyoruz.

İşte bu fikirden esinlenilerek çizilen ve oluşturulan çarpıcı bir projeyi birlikte inceleyelim. Araba garajına sahip geleneksel evlerin çizgilerine son veren bir yapıya sahip olangolf sahası ortasında ve garaj üstündeki ev tasarımı beni çok etkiledi.

Konut kısmının alt katı tamamen otomobillere rezerve edilmiş ve büyüleyici konut kısmına giriş için bir sürüş yolu bile oluşturulmuş muhteşem yeşil doğanın pürüzsüz yuvarlak hatlı güzelliğine bakan Hobbit evlerini andıran bu garaj ev tam bir hayal ürünü.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Oto-Aile evi" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir