Sadelik ve Şıklığın Çarpıcı Uyumu

Total
0
Shares

En modern, en çarpıcı tasarımlarla karşınıza çıkmaya alıştığımız zamanların dışına çıkıyoruz bu akşam.

Sadelik ve şıklığın hoş birleşiminden oluşan güzel, şirin bir ev tasarımı zevk dünyamıza konuk oluyor. Oturma odasında gördüğümüz açık planda ilk göze çarpan; minimalist mobilyalar ile ince bir renk paletinin ahenkli karışımı oluyor.

Duvarlar ve zeminin beyaz renge boyanmış olması, masa ve kanepeler ile tezat bir görünüm ortaya çıkartıp mobilyaların göze batması sağlanmaya çalışılmışa benziyor. Ayrıca, diğer bölümlerde kullanılan minyatür tarzdaki mobilyalar ile karakterize edilen bu şirin eve düzen ve pratiklik getiriyor.

Kullanılan çeşitli renklerdeki yastıklar ile büyük tablo; sürekli kış mevsimi yaşayan ve toprak üzerinden kalkmayan kar havasında gibi olan eve ekstra sıcaklık katmış gibi geliyor bana. Bu yüzden evin içinde güneş gözlüğüyle de gezmek gerekebilir.

Ama ne olursa olsun beyazın çekiciliği, temiz görünümü ve saflığı vazgeçilmez değil mi?

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle