Sanatsal Merdiven

Total
0
Shares

Sanata ve sanat eserlerine önem veren Fransızlar’dan ilginç bir mimari tasarım örneği görünce sizlerle paylaşmadan edemedim.

İç tasarım veya dış tasarımında olsun, modern görünümlü binalar oluşturma çabasıyla bir sanat okulunun katlarını birbirine bağlayan merdivenleri de unutmayıp binanın temasına uygun şekil verip iç dekorasyona dahil etmişler.

Çok dikkat çekici olan yaratıcı heykelsi merdivenin dış tasarımın düzensiz şekli, homojen görünümü bozan renk dengeli girdap motifi ile merak uyandıran ve kesinlikle binanın odak noktası olan bir bölüm olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Tuvalimsi Bir Apart

Çağdaş sanatçıların çağdaş sanatlarını evlerine uyguladıklarında ne tarz şeyler çıkabileceği hakkında herhangi bir fikri olmayan arkadaşlar için paylaşmak istediğim çok renkli bir ev modelinin neşe ile sunuyorum. Çağdaş çizgilere sahip…
içeriği görüntüle

Beyaz Küp

Minimalist iç tasarımlar genellikle asık suratlı karaktere sahip olurken pratiklik ve kişisellik eksikliği sıkıntısı gösterebilirler. Ancakiyidüşünülmüş, özel eşyalara sahip planlanmış bir minimalist evin iç dekorasyonu daha lezzetli gelebilir. Rusya’da kurulmuş…
içeriği görüntüle