Şehrinizin Temasında Askılık

İç Mimari - -

Bir süre önce paylaştığımız ilginç askılık modellerinin yeni kardeşleriyle birlikteyiz. Şehirlerine aşık olan insanlar zaten bu sevgilerini evlerinde, şehirlerine ait özel biblolarla ve benzer dekoratif nesneler göstermekten çekinmiyorlar.

Bunlara ek olarak, iç mimarlar ve parlak ve sivri zekalı sanatçıların fikirleriyle, ister ilk girişte isterseniz de ihtiyaç duyulacak odalar da kullanılabilecek, şehrinizin siluetini barındıran bu askılık modelleri çok şık tasarımlar olarak ortaya çıkmış.

Kolleksiyon da şimdilik Köln, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Dortmund, Münih, Stuttgart, New York, Londra ve Paris temalı askılık bulunuyormuş. 19 sabit kanca’ya sahip olan (!) :) askılıklardan İzmir’e temalı olanından bende bir tane istiyorum.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Şehrinizin Temasında Askılık" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir