Şık Bir Daire Tasarımı

Total
0
Shares

Özenle seçilmiş, ilginç-çarpıcı mobilyalar ve aksesuarlarla bezenmiş ideal konforda güçlü ayrıntılara sahip çok hoş bir apartman dairesi tasarımını birlikte inceleyelim.

Uzun bir koridorla birbirine bağlanan odaları ve kullanılan çok ilgin tasarıma ve yapıya sahip oturma gruplarına sahip olan daire sosyal ortamlara da eşlik edebilecek bir ferahlık veriyor.

Genelde beyaz mobilya öğeleri ve beyaz tonlarında boya renkleri kullanılmış olan evde, ortamın parlaklığının dağılmasına yardımcı olurken, sevgi merkezi yatak odasının basit dekoratif yapısı ve haki tonlu möbleleri ev de farklı bir çıkıntı yaratmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Tuvalimsi Bir Apart

Çağdaş sanatçıların çağdaş sanatlarını evlerine uyguladıklarında ne tarz şeyler çıkabileceği hakkında herhangi bir fikri olmayan arkadaşlar için paylaşmak istediğim çok renkli bir ev modelinin neşe ile sunuyorum. Çağdaş çizgilere sahip…
içeriği görüntüle

Beyaz Küp

Minimalist iç tasarımlar genellikle asık suratlı karaktere sahip olurken pratiklik ve kişisellik eksikliği sıkıntısı gösterebilirler. Ancakiyidüşünülmüş, özel eşyalara sahip planlanmış bir minimalist evin iç dekorasyonu daha lezzetli gelebilir. Rusya’da kurulmuş…
içeriği görüntüle