Sıkıysa Atla

Haberler - -

Yaz mevsiminin en büyük zevklerinden bazıları deniz ve havuzlardır.

Günümüzde daha her evde havuz bulunmadığından eğlence ve turizm sektörünün büyük ve kuvvetli firmaları, havuz eğlencesini son sınırın da yaşatabilmek için ülkemizde de en büyük örneklerinden bazılarını görebileceğimiz şahane yüzme ve heyecan havuzlarını bizlere kazandırmaktadırlar.

Bunlara güzel ve ilginç bir örnek sunuyoruz bugün. Tasarım olarak çok fazla ilgi çekici olmasa bile ilginç taban yazısından kaynaklanan reklamıyla hoş bir tasarım sergiliyor.

Gerçi havuzu tasarlayan ve sahibi olan insanın ”aşkım için atla” sözünü kullanarak havuzu sevdiği insan veya dikkatini çekmek için yaptığı belli oluyor ama, bizce zor derecesinde yükseklikteki tramblenlerini dikkate alırsak ”sıkıysa atla” demekten de kendimi alamıyorum.

Ne olursa olsun, aşka inanan ve aşkına sevgisini göstermek, ispatlamak isteyen delikanlılar (!) bu gösteriye davet ediliyorlar. Meraklısı varsa kuşadasın’da buna benzer havuzları olan büyük su parkları bulunuyor ;)

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Sıkıysa Atla" beğendiniz mi?


Comments are closed.