Sıkıysa Atla

Total
0
Shares

Yaz mevsiminin en büyük zevklerinden bazıları deniz ve havuzlardır.

Günümüzde daha her evde havuz bulunmadığından eğlence ve turizm sektörünün büyük ve kuvvetli firmaları, havuz eğlencesini son sınırın da yaşatabilmek için ülkemizde de en büyük örneklerinden bazılarını görebileceğimiz şahane yüzme ve heyecan havuzlarını bizlere kazandırmaktadırlar.

Bunlara güzel ve ilginç bir örnek sunuyoruz bugün. Tasarım olarak çok fazla ilgi çekici olmasa bile ilginç taban yazısından kaynaklanan reklamıyla hoş bir tasarım sergiliyor.

Gerçi havuzu tasarlayan ve sahibi olan insanın ”aşkım için atla” sözünü kullanarak havuzu sevdiği insan veya dikkatini çekmek için yaptığı belli oluyor ama, bizce zor derecesinde yükseklikteki tramblenlerini dikkate alırsak ”sıkıysa atla” demekten de kendimi alamıyorum.

Ne olursa olsun, aşka inanan ve aşkına sevgisini göstermek, ispatlamak isteyen delikanlılar (!) bu gösteriye davet ediliyorlar. Meraklısı varsa kuşadasın’da buna benzer havuzları olan büyük su parkları bulunuyor ;)

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle