Sportif Koltuk

Total
0
Shares

Kıyafet seçimimizi karakterimize ve tarzımıza göre belirlediğimiz gibi evimizin içindeki eşyaları da seçerken bu kriterleri de göz önüne alıyoruz değil mi?

Çok gezen, veya sportif insanlar kişiler için dizayn edilmiş ürünlerde piyasada elbet mevcut. Bunlara bir örnek olarak yaratıcı, özgün, dekoratif ve büyük ölçeklerde imal edilmiş bol saklama gözüne sahip fermuar zengini bir kanepe var.

Çok çeşitli renk ve malzemeden imal edilebilir olarak tasarlanan kanepede ki fermuarlı cepler, geniş saklama bölümleri, sanki yolculuk için hazırlanan bir valizi, bir sırt çantasını veya paketi andıran şekliyle ilginç ve dinamik bir görüntü oluşturuyor.

Spor temalı bir ev dekorasyonuna sahipseniz tam size göre olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle