Su Üzerinde Yaşam

Total
0
Shares

Su üzerinde yaşam hakkında ne düşünüyorsunuz? Almanya’da ki bir gölde batmayan dubalar üzerinde bulunan harika bir tasarıma sahip villa göz alıcı gerçekten.

Eşsiz bir görünüme sahip ikametgah modern yaşamın tüm konforuna sahip bir şekilde doğa ile uyum içinde inşa edilmiş. Özgürlük hissini ev ortamında da sonuna kadar yaşamanın ayrıcalığını ve konforunu yaşayabilirsiniz. Herkesin her zaman hayal ettiği bir şey değil mi? Şeffaflıktan da esinlenilen ev de deniz tutmasına karşıda hazırlıklı olmak gerektiğine de inanıyorum.

Su tabanı desteği bulunan, yelkenli tarzında inşa edilmiş tonozlu çatısı ve kaliteli ısı yalıtımı için kullanılan iç bariyer mebranlar, çelik dikdörtgen borular ile desteklenen yapısı ve kesintisiz göl manzarasını elde edebilmek için zeminden tavana kadar uzanan pencereleri ile son derece modern bir yapı.

Mutlu hayaller…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Bulut Ev

Avustralya’da Melbourne şehrinde yaşayan sanatsever ve doğa dostu mimarların, şehirlerinin monoton ve tek düze mimarisinden sıkılmalarının sonucunda çağdaş ve farklı bir tasarımı şehirlerine kazandırmaları gerektiğini kafalarına koyduktan sonra ortaya atılan…
içeriği görüntüle