Su ve Siyah

Total
0
Shares

Genelde deniz kıyılarında olan villalar güneşten çok etkilenmesin ve daha sıcak olmasın diye açık renk boyanırlar. Bugünkü villa örneğimiz deniz kıyısında kurulmuş büyük bir kentten.

Koyu renk seçilmesi giriş yazımızdaki konunun tam tersi olarak az gördükleri güneşten daha çok faydalanmak için olduğunu biliyoruz. Modern kentleme çabasıyla çağdaş mimari ile su kıyısına kurulmuş ve doğal çevreyi geliştirme planıyla hazırlanmış bir projeden çıktığı çok belli.

Dış cephesinin karanlık yüzü ile iç dekorasyondaki ferahlık ile yükselen üç katlı modern bina büyük bir tezatlık gösteriyor. Ama yine de alanına göre geniş ve ferah yaşam odaları gayet başarılı birliktelik oluşturmuş bu tezatlıkla öyle değil mi?

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle