Sulu Koltuk

Total
0
Shares

Günümüzde, iş stresi, yoğun çalışma saatlerinden sonra huzurlu yuvamıza döndüğümüzde bütün günün negatif enerjisinden kurtulmak için suyun gücünü kullanmak en akıllı yollardan biridir.

Bunun içinde her evde olmayan ama yavaş yavaş yaygınlaşan küvet kültürünü geliştirmek modern çağın vebası strese karşı savaşta etken bir yol olacak. Banyo; yoğun günün ardından, sakin, huzurlu bir oda, sessizliğin yalnızlıkla birleşimi ve gevşemek için kaçabileceğimiz bir sığınak gibidir.

Ancak küvetler her zaman istediğimiz kadar rahat ve kullanışlı olmayabilirler. Hollandalı banyo tasarımcıları bu sıradışı küvetle karşımıza çıktığında banyo tasarımlarının da giderek değiştiğini gördük.

Daha konforlu bir küvet tasarımı geliştirmek için oturma odasındaki mobilya dizaynlarından ilham alıp bu fikri ortaya atarak, koltukların bile kıskandıracak bir rahatlama ve stres alma aletine dönüşmüş küvet beğenimize sunulmuş. Polyester ve mermer malzemeyi ahşap çerçeve ile desteklenmiş yada daha doğrusu tarz yaratılmış. Vücudun duruşu için en uygun ergenomik şekil verilmiş, yanlarına eklenen kolçakları ile tam bir vücut rahatlaması sağlanmaya çalışılmış.

Ne dersiniz sizce de bu küvet oldukça rahat görünüyor değil mi?

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle