Tabaklar da Yemek Oyunları

Total
0
Shares

Genelde mutfaklarda daha çok kullanılan seramik malzemelerin modern çizgilerle gelişmesinin zaten takip ediyoruz. Seramiğin mutfaklarda en çok kullanılan sağlıklı yollarından biri olan tabakların şekilleri ve içerdikleri desenlerde ev halkına grupsal bir şekilde de seslenebilecek duruma gelmeye başladılar.

Şimdi bu ne demek? Mesela bu gruplardan birine örnek verirsek; yemek yememek için ısrar eden haylaz ufaklıklara hayal gücünü kullanarak oyun ortamında hem yemek yedirebilmek hem de bazı bilgileri aşılayabilmek için tasarlanmış desenli tabaklara şahit oluyoruz.

Hem sağlıklı, hem eğlenceli yemek yemenin zevkini tatmak hemde öğretici bir ortam oluşturmanın zevkini sağlayan komple bir yemek setine sahip olmak birçok açıdan karlı olabiliriz ;)

Kamyon, vinç, tekne, tren, helikopter veya forklift gibi taşıtların özelliklerini yemekler ve meyveleri kullanarak üç boyutlu yenilebilir gıda resimleri elde etmek mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

UFO Lamba

Uzaylı saldırısı lambası olark da çevirebileceğimiz bu dekoratif benzersiz lamba, yeni çizgileri ve orjinalliği ile eski sıkıcı lambalar için eğlenceli iyi bir alternatif. Maalesef konsept aşamasında olan bu lamba henüz…
içeriği görüntüle