Tabaklar da Yemek Oyunları

Total
0
Shares

Genelde mutfaklarda daha çok kullanılan seramik malzemelerin modern çizgilerle gelişmesinin zaten takip ediyoruz. Seramiğin mutfaklarda en çok kullanılan sağlıklı yollarından biri olan tabakların şekilleri ve içerdikleri desenlerde ev halkına grupsal bir şekilde de seslenebilecek duruma gelmeye başladılar.

Şimdi bu ne demek? Mesela bu gruplardan birine örnek verirsek; yemek yememek için ısrar eden haylaz ufaklıklara hayal gücünü kullanarak oyun ortamında hem yemek yedirebilmek hem de bazı bilgileri aşılayabilmek için tasarlanmış desenli tabaklara şahit oluyoruz.

Hem sağlıklı, hem eğlenceli yemek yemenin zevkini tatmak hemde öğretici bir ortam oluşturmanın zevkini sağlayan komple bir yemek setine sahip olmak birçok açıdan karlı olabiliriz ;)

Kamyon, vinç, tekne, tren, helikopter veya forklift gibi taşıtların özelliklerini yemekler ve meyveleri kullanarak üç boyutlu yenilebilir gıda resimleri elde etmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Lamine Koltuk

Dünyanın en değerli ağaçlarından biri olan ladin ağaçlarından yapılmış birkaç hoş kreasyon ile karşınızdayız. Ahşap mobilyalar uluslararası alanda doğal çevreye en dost mobilyalar olarak bilinirler. Fin ladin ağacından üretilmiş kerto…
içeriği görüntüle