Taşınabilir Kişisel Bank

Dış Mimari - -

Açık havada gezip hava almayı, dağlarda yürüyüş yapmayı yada orman alanlarında stres atmayı seviyorsanız ve sık sık yapıyor ama dinlenecek bir er sıkıntısı çekiyorsanız garip bir bank modeli ile tanıştırayım sizleri.

Esasında bu bank modeli, geçici bir oturma birimine daha çok yakışıyor. Kısa süreli açık alan organizasyonlarında, çevreye ve parklara zarar vermemek amacı ile tasarlanmış güzel bir düşüncenin ürünü. Parklara bankları yerleştirirken delikler açmamak, bitkileri ezmemek gibi sorunları yaşamamak için özel olarak geliştirlmiş bir projeyken gösterilen yoğun ilgi sonucunda büyük bahçeli evler ve çiftlikler de kullanılan modelleri de geliştirilmiş.

İdeal bir tezgah görevi de görebilen, bunu yanında oturup dinlenirken her türlü aktiviteyi sorunsuz izlemeye, düşünmeye bazende şekerleme yapmaya izin veren çok uyumlu çevre dostu bir proje. Çok sempatik değil mi?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Taşınabilir Kişisel Bank" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir