Tavan Dekorasyonuda Lazım

İç Mimari - -

Küçük ölçekli evlerin hacmini ve görsel algısını genişletmek için araştırma yapan dekoratörler ve mimarlar, tavan yapısında ki küçük değişikliklerle başarılı sonuçlar alınabileceğini ortaya koymuşlar.

Tavan içinde yapılacak küçük girintiler, yukarı doğru bastırılmış derin bölmeler, ahşap dekorasyonu, girintiler ve çıkıntılar ile yapılan değişiklikler ve süslemelerle yaşam alanlarını olduğundan daha geniş gösterip hissettirilebiliyor.

klima üniteleri ve yapısal kiriş etrafında manevra yaparak oluşturulmuş oyuklara yerleştirilmesi, tavan yapay ışıkları ve çeşitli malzemeler entegre edilerek konuçlandırılıp yönlendirilmiş daireler, ahşap ve alçının minimal kullanımı Tavanın yukarı / dışa itilerek artırılması başlıca tavan ve alan genişletme fikirleri arasında.

“Evdekora” okuyucularının da buna benzer fikirleri varsa bizlerle paylaşmalarını isteriz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Tavan Dekorasyonuda Lazım" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir