Transparan Garaj

Total
0
Shares

Çağdaş konut sahiplerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yanıtlamak veya daha canlı tutmak amacı ile çizilip oluşturulan fantastik tarzda tutku dolu garaj modeli var karşımızda.

Araba ve düzen tutkusu hat safhada olan genç bir işadamının büyük fantazisinin sonucu olarak karşımızda duran garaj modeli gerçekten çok çağdaş ve ilgi çekici.

Hem garaj, hem dinlenme alanı belki de misafirlerle oturulabilecek bir mekan olarak da kullanılabilecek dizayna sahip, bunun yanında güzel arabayla ilgilenelinip, göz önünde tutulabilek, saydam, şeffaf ayrıcılara katmanlarından oluşan 120 metrekarelik sosyal bir alan.

Özenle seçilmiş mobilyalar ile düzenlenmiş olan mekanda, detaylarda da görebileceğiniz gibi gün içinde uzun uzun zaman geçirilebilecek her türlü detay düşünülmüş ve eklenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Tuvalimsi Bir Apart

Çağdaş sanatçıların çağdaş sanatlarını evlerine uyguladıklarında ne tarz şeyler çıkabileceği hakkında herhangi bir fikri olmayan arkadaşlar için paylaşmak istediğim çok renkli bir ev modelinin neşe ile sunuyorum. Çağdaş çizgilere sahip…
içeriği görüntüle