Türk Fayansında Mozaik Tadında Desenler

Total
0
Shares

Fayans denince akla ilk olarak; evlerimizin hemen hemen her yerinde sık sık kullanabileceğimiz ve kullandığımız geleneksel olmuş, küçük, düz, kare seramik parçalar gelir.

Ancak Türk yaratıcı seramik tasarımcısı Y. Özer tamamen kendi kafasındaki seramik fikrini kağıda dökerek, bizlere gerçek bir sanat çalışması sunmuş.

Çok yönlü seramik üreticimiz olan Kütahya Seramik tarafından 2 farklı model olarak üretilmiş bu çok eksenli ve kullanım sahası bakımından da çok amaçlı uygulama özelliği sunarak farklı döşeme seçenekleri, geometrik şekiller ve özgür-özgün fikirlerin oluşturulmasına olanak sağlamış.

Yeni tasarımı ile içeriğinde çini işleyerek yükselti hissi verilmiş bu fayans; ışığın daha eğlenceli bir şekilde yayılmasını ve oda içinde alışılmadık eşsiz bir derinlik ile 3 boyut duygusu yaratıyor. Bu şekilde de geleneksel çini tasarımımıza yeni bir boyutta eklenmiş oluyor.

Çeşitli tasarım seçenekleri ve uygulama kolaylığı ile yenilikçi görünüşü, tasarımı ve işlevselliği ile bu kolleksiyon; özel mimari projeler, ofisler, lobiler, salonlar, yatak odaları, oteller tasarım gerektiren birçok ortamda vazgeçilmez ve çok tercih edilen bir dekorasyon ürünü olmaya aday.

Karo Seramik sektöründe en iyilerin seçilip ödüllendirildiği ”Kırmızı Nokta tasarım” yarışmasında bu yılın başında ”En İyinin En İyisi” ödülünü alan bu tasarım, Türk Sanayisi için, Türk İş Dünyası için, ve Kütahya Seramik ve tasarımcısı için haklı bir ödül olmuş.

Sizce de doğru değil mi?

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle