Yalnız Yaşayan Bayanlara Özel Bir Daire

Total
0
Shares

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, yalnız yaşayan özel bir hanım için özel olarak tasarlanmış lüks bir süiti ziyaret ediyoruz bugün.

Bu göz alıcı apartman dairesinde bahsedeceğim ilk şey tek bir yatak odası ve sadece bayanlara özel olarak dizayn edilerek oluşturulmuş bir küçük bir büyük banyoya sahip olduğudur.

Evin dekorasyonun da seçilmiş renkler, dokular ve stilin yanısıra tercih edilen mobilyalar ve tasarım çizgileri; boş alanları en kompakt ve şeffaf şekilde vurgulayarak, kesin bir ferahlık duygusu oluşturup, ev sahibinin hızlı ve yoğun geçen iş gününün yorgunluğunu ve stresini en hızlı şekilde kurtulmasını sağlamaya çalışmak olmuş. Dairenin ortasındaki kavisli merdiven ise çok cesur bir ifade oluşturarak, dekorasyona güç katmış.

Üst katı giyinme odası, banyo ve peri masallarından çıkmış gibi duran ve maddeselliği yumuşak kumaşlarla karakterize edilip, duvarları çiçek motifleri ile kaplanmış yatak odası işgal etmiş. Ayrıca evin geneline yayılmış büyüklü küçüklü şık aynalar ve çekici ve sade abajurları da bayanları yasıttığını unutmamak lazım ;)

Şimdi bayanlara sormak istiyorum, sizi yansıtabilmiş bir daire mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?