Yenilikçi Banyo Mobilyaları: Çekmeceli Küvet

Banyo, Mobilya - -

Esasında çekmeceli küvetler, dar banyolar için çok avantajlı olabilir. Yada büyük banyolarda bazı ani ihtiyaçları karşılayabilmek için de gayet etkili olabilir.

Bir küvetle çekmeceliğin ılımlı birleşiminin sonucu ortaya çıkmış, küvet ile ilgili her türlü nesneye ihtiyaç duyulduğunda hemen yakınınız da olup ulaşabilmenin zevkini yaşatabilecek yeni bir ürün fikri. Evrim geçirmiş fonksiyonel, çekmeceli küvet ile banyo yaparken banyo ürünlerinin yakınınız da tutup rahatlatıcı daha huzurlu bir banyo zevkine sahip olmak artık daha kolay.

Yüzeyi beyaz akrilik malzemeden imal edilmiş dış yüzeyinde ise genelde ceviz tercih edilerek etkili sonucu kesinleştirilmesi düşünülmüş. Mobilya ısmında beyaz ve siyah olarak seçilebilme olanağı da bulunmakta.

Fotoğrafların keyfinin çıkartın ;)

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Yenilikçi Banyo Mobilyaları: Çekmeceli Küvet" beğendiniz mi?


"Yenilikçi Banyo Mobilyaları: Çekmeceli Küvet" hakkında 1 Yorum:

  1. Uğur Mustafa KAYABAŞI

    Çok beğendik.
    Yalnız küvet ölçüleri ve fiyatlar belirtilmemiş. Sanırım üzerine duşakabin konulduğunda da aynı güzellikte görünür. Duşakabinli bir fotograf da konulabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir