Geleceğin Tuvaletleri

Banyo - -

Esasında çok güzel bir Türk komedi filmi olan ”kolpaçino”dan başlık için bir replik bulmuştum ama biraz argo kaçacağını düşündüğüm için koyamadım :)) artık hayal gücünüze bırakıyorum.

Geleceğin çizgilerinde ve temizliğin de tuvalet modelleri yavaş yavaş yaılmaya başlıyor. hızlı ihtiyaçlar için daha pratik ve temiz olarak kullanılabilen, mikrobik temizliği içinde utraviole ışınlar kullanılan oldukça benzersiz bir kavram.

Kendi ekseni etrafında dönebilen yapısı ile bir tarafı pisuar diğer tarafı alafranga olan tuvalet çok iyi bir tasarım örneği. Geniş tuvalet veya banyolar için gerçekten farklı bir tarz.

gelecegin-tuvaletleri-1

gelecegin-tuvaletleri-2

gelecegin-tuvaletleri-3

gelecegin-tuvaletleri-4

gelecegin-tuvaletleri-5

gelecegin-tuvaletleri-6

gelecegin-tuvaletleri-7

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Geleceğin Tuvaletleri" beğendiniz mi?


"Geleceğin Tuvaletleri" hakkında 3 Yorum:

  1. nasıl yapıyorlar bunu ya 10. sınıftayım proje dersi için geleceğin evlerini tasarlayıp maketini yapacağımda bunlar gözümü korkutuyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir