Orjinal ve Özel Bir Etajer

Total
0
Shares

Kısıtlı alanlar da kişisel bir bölge oluşturup, değerli özel eşyalarınızı küçük kullanılabilir miktarlar da el altın da tutmanıza olanak veren yeni çizgilere sahip özel bir etajer-raf sistemi bugün kü ilk konuğumuz.

Duvara yada yatay zeminlere monte edilebilecek bir dizayna sahip, evlerimizin ıslak kuru her bölmesinde ahşap küçük ev eşyası olarak kullanabileceğimiz çok şık ve çekici bir ünite.

Kullanılacağı alanların atmosferik ve nemsel durumuna göre genleşme-daralma süreçlerine de girebilen ve bu süreçler içinde çatlaklar oluşurken çıkan seslere hazır olun. bazılarının çok hoşuna gittiği konusunda duyumlar alıyorum.

orjinal-ve-ozel-bir-etajer-1

orjinal-ve-ozel-bir-etajer-2

orjinal-ve-ozel-bir-etajer-3

orjinal-ve-ozel-bir-etajer-4

orjinal-ve-ozel-bir-etajer-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Geleceğin Tuvaletleri

Esasında çok güzel bir Türk komedi filmi olan ”kolpaçino”dan başlık için bir replik bulmuştum ama biraz argo kaçacağını düşündüğüm için koyamadım :)) artık hayal gücünüze bırakıyorum. Geleceğin çizgilerinde ve temizliğin…
içeriği görüntüle

Duş Geçidi

Bugünkü ilk konuğumuz, yazın en serin eğlencelerinden biri olan havuzlar da klorda temizlenmek veya evlerde özel banyolar da kullanıma sunulmak amacıyla tasarlanıp ortaya çıkarılmış fütüristik ve çok modern bir duş…
içeriği görüntüle