Bilim-Kurgu Mutfak

Total
0
Shares

Özel, seçkin renklerin ve malzemelerin inanılmaz birleşiminin çarpıcı yansımasının mutfakta ki sergisine hoş geldiniz.

Abartılı modern iç tasarım modellemelerine iyi bir örnek olarak sunabileceğimiz, fütüristik ve parametrik unsurların harmanlandığı oldukça sıradışı bu mutfak Moskova’da bulunuyor.

Birbirine zıt duvarlarla çevrili, kısmen tuğla kısmen kısmen ahşap kaplama alanların kullanıldığı özenle yapılmış bir çalışmanın ürünü bir oda.

Gösterişli, değişken neon aydınlatma malzemelerinin kullanıldığı mutfağa doğru atılacak birkaç adımla bilim-kurgu filmlerinden çıkmış bir ortama girecek hissi yaşanması için her şart düşünülmüş. Genel de yetişkinlere hitap eden mutfağın belki de çocuklara hitap eden tek bölümü raht ve renkli olan okuma köşesi.

Bilim-kurgu ve fütüristik öğelerden hoşlanan biri iseniz, belki sizin de hoşunuza gitmiştir?

1 Yorum
  1. Değerli bilgiler için teşekkürler. umarım paylaşım ve görsellik sayısı daha da artar. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle