Büyük Mutfak Dünyası

Total
0
Shares

Evinizde büyük, geniş ve kullanımı pratik bir mutfağa sahip olmak bir çok açıdan evimizin yaşanılabilirliğini ve kalitesini arttırır.

Bu şekilde ki bir mutfak, gayet açık bir alan ve oturma odası konforunu da bize aynı anda sunabilmesi açısından iyi bir seçenek olabilir.

Sizlere zevkinize uygun  modelleri göstererek yeni ipuçlarıyla  fikirlerinize yön vermeye ve mevcut tasarımlar dışında farklı tasarımlar göstermeye çalışacağız.

Esasında böyle büyük kombine kullanım alanlarına sahip mutfaklara Mutfak Adası’da desek yalan olmaz değil mi?

Bunun gibi her biri diğerinden daha yaratıcı, zengin ve donanımsal mutfak tasarımları görebiliriz ve göreceğiz de.

1 Yorum
  1. Böyle güzel mutfak tasarımlarını görüyor ve kendi mutfağımı beğenmiyorum. Etkilenmemek elde değil. Yapanların ellerine, yaşayanların yüreklerine sağlık..

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle