Dekoratif Geri Dönüşüm Kutuları

Total
1
Shares

Geri dönüşüm kutularının ilgi çekici hale gelip daha çok kullanılabilir olabilmeleri şık tasarımlara ve dekoratif yönlerine bağladır.

Bunun içinde ilk başta, geri dönüştürülecek malzemenin çeşidine göre ayrıştırılması lazım ki daha hızlı ve daha rahat bir şekilde kullanıma kazandırılsın. Bir çok yerde örneklerini gördüğümüz üzere farklı materyellerin çeşitli görsel simgelerle belirtildiği farklı geri dönüşüm kutuları vardır.

Örneğimizde de, evlerde kullanılmak üzere tasarlanmış dekoratif, şık, sempatik geri dönüştürülmüş malzemeden imal edilmiş kutular doğayı koruma konusunda ilk adımı atmamıza yardımcı unsurlar olarak bulunmaktadır.

dekoratif-geri-donusum-kutulari-1

dekoratif-geri-donusum-kutulari-2

dekoratif-geri-donusum-kutulari-3

dekoratif-geri-donusum-kutulari-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle