Doğanın Kucağında Özel Bir Yaşam Alanı

Total
0
Shares

Doğanın güzelliğinin ve çekiciliğine kapılanlara ithafen inşa edilmiş yapılara çok güzel bir örnekle daha karşınızdayım.

İki katlı, beyaz çam ağaçları ile kaplı ormanın ortasında muhteşem bir coğrafya üzerinde bulunan ve sahiplerinin ömürlerine ömür katacak güzellikte özelliklere sahip evi gezelim biraz.

Doğayı evin içine sonuna kadar misafir edebilmek için iki katında da bulunan kurnazca yerleştirilmiş büyük pencere çerçeveleri, geniş kullanım alanları, ikinci katında ki göl manzaralı oturma odası, kütüph anesi ve çağdaş malzemeler ile oluşturulmuş iç dekorasyonu ile şehrin stresli, kirli ve gürültülü hayatından uzaklaşıp huzur bulmak için inşa edilmiş büyük bir ev son zamanlarda herkesin ihtiyaç duyacağı cinsten.

Ülkemizde de bu tür yapıları, doğaya önem verip bozup üzmeden görmek istiyoruz öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle