Elbise Odası

Total
0
Shares

Çoğu zaman iş hayatımızda, gerek gece hayatımızda gerek günlük hayatımızda giydiğimiz kıyafetler ve kullandığımız takı ve aksesuarlar moda geliştikçe çeşitliliği arttığı için evimizde kapladıkları alan artıp hiçbir dolaba sığamaz hale gelmeye başladılar. En azından bu şekilde düşünen ve yer sıkıntısı çekenler vardır aramızda.

Günümüzde bunu en iyi çözümü; genellikle yatak odalarına eklenen ”Elbise Odaları”dır. Her türlü kıyafetinizi raf raf , bölüm bölüm ayırabileceğiniz bu odalar, günlük yaşamı daha hızlı ve pratik bir hale getirdikleri kesin. Özellikle yoğun çalışan ve elbise tutkunu hanımlar için tasarlanan-düşünülen bu küçük odaların (!) ne denli gerekli olduğu aşağıda ki örnek resimlerde detaylı bir şekilde görebiliyoruz.

Bu odalar için bile çok özel tasarımcılar ile çalışılması ve küçümsenmeyecek dekorasyon masrafları çıkacağı kesin. Ama  temizlik, düzen ve ”Ne giysem” karmaşasından kurtarmaya yardımcı olarak gerçekten hoş ve kullanışlı olması bu masrafları zamanla etkisiz hale getirebileceğini düşünüyorum. Çok kıyafetiniz arsa ve giyinmeye özen gösteriyorsanız mutlaka aşağıda resimler sizlere ufak fikirler verebilir. Mesela kolay kullanışlı, havadar, geniş, bol ışıklı ve aynalı sürgülü kapılı olmaları bu odaların en uygun şekli olduğu kabul ediliyor.

1 Yorum

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle