Eski Bir Sığınaktan Modern Bir Yaşam Alanına

Total
0
Shares

Gezegenimizde baş gösteren yüksek orandaki çevre kirliliğiyle baş edebilmek için başlatılan savaşta kullanılan ilk güçlerden biri geri dönüşümlü ürünler veya eski ürünler tekrar kullanılabilir bir hale getirdikten sonra topluma geri kazandırmak olmuştur.

Bunun her alanda olan bir tekrar kazandırma operasyonuna dönüşmüş olması insanlık açısından çok başarılı sonuçlar ortaya çıkartıyor. Tabiki bu değişimlerin içinden konumuz gereği dekorasyonla ilgili bölümler ilgimizi çekiyor. Lafı fazla uzatmadan ilgi alanımıza girelim:

Karşımızda 2. Dünya Savaşında kışla ve sığınak olarak kullanılıp terkedildikten sonra akıllı mimarlar tarafında çağdaş mimarinin oscarlık çalışmasına dönüşmüş üç kattan oluşan rezidans tadında görkemli bir konut var. Savaş zamanında kurulduğundan beri görkemli bir yapı olan bina; sağlamlığı, geniş yaşam alanı ve renkli mimarisi ile dikkat çekeciliğini yitirmemiş.

Binanın yeni halini tasarlarken, görkemli yapısını bozmadan üst düzey bir yaşam için çalışılarak; içinde nötr renklerin sakinliği ile boyanmış duvarlarıyla birlikte çeliğin gücü kullanılarak desteklenmiş şaşırtıcı dikdörtgen bir kabuğu andıran ve tonozlarla desteklenen çatı oluşturulmuş.

3 katlı olan ev 5 yatak odası barındırıyor. Bunların yanında oyun odası ve zemin kattaki garajın hemen üzerindeki yaşam alanları, master süit, üst düzey kütüphanesi ile gerçek bir dekorasyon mucizesi var karşımızda.

1 Yorum
  1. Selam üstat. Ben de mobilyacıyım icadı çok severim sizinle tanışmak vede çalışmak isterim. Telefon numaram: 0538 589 3115

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle