Esnek Ve Eğlenceli

Mobilya - -

Her zaman dediğim gibi çok yönlü mobilyaları seviyorum. Onları tanıtırken ve izlerken büyük zevk alıyorum. Çünkü hayatımızı kolaylaştırıp hızlandırıyorlar.

Sadece basit hamlelerle kısacık bir zaman içinde görünümü ve işlevi değişe özgün tasarımlı mobilyalar evlerimizde çoğalması gerektiğini düşünüyorum. İşte bir örnek daha: Artı işareti şeklinde tasarlanmış bu koltuk değişebilen şekli ile bulunduğu odada çok hızlı bir şekilde farklı bir hava ve kullanım amacı getirebilen yenilikçi, esnek ve eğlenceli bir öğe.

Birkaç tanesinin bir araya getirerek, gerekli olan farklı sayıdaki oturma grubu ihtiyacını karşılamada kolaylık sağlaması içinde tasarlanmış.

Minimalist bir tasarıma sahip olan mobilya küçük ve modern apartman dairelerinde ihtiyaç olduğu zamanlarda çok büyük avantaj sağlayacaktır. İlgilenenlere duyrulur.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Esnek Ve Eğlenceli" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir