Göl Kıyısında 5 Çayı

Total
0
Shares

Eğer bir göl kıyısında araziniz varsa, bunu yanında hayali ve maddi gücünüz yerindeyse sizinde bunu gibi keyiflik bir “Kayık Evi”niz olabilir. Ülkemiz göl bakımından bayağı zengindir sizde biliyorsunuz.

Ama neden bizimde böyle yaratıcı fikirlerimiz yokta mangal keyfi yapıp ortalığı pisleten ve temizlemeden çekip giden insanlarla dolu anlamış değilim.

Bakınız resimlere ne kadar yaratıcı ve zekice tasarlanmış bir yer. Hem göl kıyısında küçük kayıklarınızın yanaşabileceği şekilde hem de her zaman keyifli vakit geçirip her türlü sosyal aktiviteyi planlayıp uygulayabileceğiniz bir ortam. İster sabah kahvaltılarınızı yapacağınız ister 5 çaylarınızı ailecek veya arkadaşlarınızla içebileceğiniz gayet huzurlu bir mekan.

Ayrıca durgun göl suları yerine su sesinin verdiği rahatlama hissini uyandırmak için yapay bir şelales, bile var. Fikir bizden uygulama sizden.

2 Yorum
  1. Merhaba uzun yilardir butur evim olsun istedim o yuzden Turkiyede yazlik ev bile almadim. Önumuzdeki yil projelendirdigim yuzen evi turkiyeye getiriyorum. Ailem ile hayatin keyfini cikaracagiz.

  2. bayıldım . tek kelimeyle harika bende böyle biryerden arazi buldum . bu fikri deniyecegim . Göle dogru iskele çıkıp yine kenarlarını camla kapatıp insanların oturum alanlarına farklı bir estetik kazandırılabilir diye düşünüyorum. Elinize saglık yüreginize saglik.

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle