Hacı-Yatmaz Abajur

Mobilya - -

Fırlama bir japon tasarımcı tarafından ortaya çıkarılmış gördüğüm en eğlenceli lamba tasarımlarından biri ile karşı karşıyayım.

Deniz kıyılarında yaşayanlar bilirler. Özellikle 80 yıllarda ege sahillerinde çok görülen dediğimiz, merdivenli ve en üst noktasına çıkıldığında her yöne yatabilen ve daha sonra üzerindeki ağırlıktan kurtulduktan sonra tekrar dik duruma gelebilen deniz içi eğlence aleti olan Hacı-Yatmaz’a çok benzeyen ve aynı mantığa sahip hareket mekanizmasına sahip ilginç bir mobilya :)

Hareketli olduğu zamanlarda yaratacağı dalgalı ışık efektleri belki biraz rahatsız edebilir ama tekrar dik konuma gelebileceğini ve hafif hafif atılacak hoş minik yumruklarla eğlenebileceğimizi bilmek bana sempatik geldi. Odalarımız için ilginç bir tasarım.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Hacı-Yatmaz Abajur" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir