Hayal gücü çalışması ''Ayna Ev''

Haberler - -

İlgi çekici ev dizaynlarına hoş bir örnek sunmak istiyorum:

Dünyanın bir çok yerindeki bazı mimarlar tasarladıkları evlerin görünümünü daha estetik ve ilgi çekici hale getirmek için çeşitli çalışmalarda bulunuyorlar.  Bunlardan birini de sizlerle paylaşmak istedim. Danimarka’lı mimar Kophenag’ta ki bu çalışmasında; orjinal görünümüyle çok ilgi çekici bir projeye dönüşmüş gerçekten. Ateşe dayanıklı ahşap ve çelik iç ve parlak çelik dış konstrüksiyon malzeme seçimiyle birleştirilerek inşa edilen yapıya iç bükey ve dış bükey aynalareklenerek tamamen farklı bir ev dizaynı ortaya çıkarılmış.

Mimarlara göre bu proje; çevresindeki faaliyetleri, parkı, bahçesini yansıtan perspektifiyle bir oyun alanına benzetilmiş. Bu bakımdan tüm gece kapalı olan kepenkleri (ki kepenklerin üzerinde dış bükey aynalar yerleştirilmiş.) gündüzleri çocuklar tarafından çeşitli yönlere açılarak park alanındaki oyunlarında ekstra ilginç bir eğlence aracına dönüşebiliyor.

Bunu da ilginç bir yaklaşım olarak görüyorum.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Hayal gücü çalışması ''Ayna Ev''" beğendiniz mi?


"Hayal gücü çalışması ''Ayna Ev''" hakkında 2 Yorum:

  1. Tek kelimeyle harikalar. Bu arada özel bir ayna dekore etmek istiyorum düşüncelerimi paylaşıcak olsam yardımcı olabilirmisiniz!