Hayvansı Yastıklar

Total
0
Shares

İç dekorasyonun vazgeçilmez öğelerinden biri olan koltukların en önemli parçalarıdır yastıklar.

Yastık deyince bir düşünmek gerekiyor bizim ülkemizin dekorasyon fikirlerin. Koltuk rengine, duvar rengine uyacak, yumuşak olacak, boyutu eşyalara oranla dengeli olacak vs. vs. Bunlar önemli kriterler elbet. Fakat yastık seçiminde daha farklı kriterleri olanlar için farklı dizaynlarda var.

Hayal gücüne, hobilere ve özel zevklere bağlı olarak teknolojinin gelişmesiyle de her tür resmi, şekli, ve tasarımı yastıkların üzerine işlenebiliyor artık. Böylece bize ilham kaynağı olan birbirinden ayrılması zor bir yastık kolleksiyonu karşımıza çıkıyor.

Daha çok hayvanseverlere hitap eden tasarım yastıklar evinizde farklı bir hava yaratacağı kesin. Ayrıca eğer evde aynı cinsten bir hayvan varsa bu yastıklar onlar içinde iyi bir arkadaş veya eş :P olabilir. Aman dikkatli olunda düşman cinleri bir arada tutmayın yoksa çok sevdiğiniz yastıklara veda edersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

UFO Lamba

Uzaylı saldırısı lambası olark da çevirebileceğimiz bu dekoratif benzersiz lamba, yeni çizgileri ve orjinalliği ile eski sıkıcı lambalar için eğlenceli iyi bir alternatif. Maalesef konsept aşamasında olan bu lamba henüz…
içeriği görüntüle