Hayvansı Yastıklar

Mobilya - -

İç dekorasyonun vazgeçilmez öğelerinden biri olan koltukların en önemli parçalarıdır yastıklar.

Yastık deyince bir düşünmek gerekiyor bizim ülkemizin dekorasyon fikirlerin. Koltuk rengine, duvar rengine uyacak, yumuşak olacak, boyutu eşyalara oranla dengeli olacak vs. vs. Bunlar önemli kriterler elbet. Fakat yastık seçiminde daha farklı kriterleri olanlar için farklı dizaynlarda var.

Hayal gücüne, hobilere ve özel zevklere bağlı olarak teknolojinin gelişmesiyle de her tür resmi, şekli, ve tasarımı yastıkların üzerine işlenebiliyor artık. Böylece bize ilham kaynağı olan birbirinden ayrılması zor bir yastık kolleksiyonu karşımıza çıkıyor.

Daha çok hayvanseverlere hitap eden tasarım yastıklar evinizde farklı bir hava yaratacağı kesin. Ayrıca eğer evde aynı cinsten bir hayvan varsa bu yastıklar onlar içinde iyi bir arkadaş veya eş :P olabilir. Aman dikkatli olunda düşman cinleri bir arada tutmayın yoksa çok sevdiğiniz yastıklara veda edersiniz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Hayvansı Yastıklar" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir