Hurda Ahşap ile Yapılan Sansasyonel Mobilyalar

Total
0
Shares

Son zamanlarda doğayı daha temiz bir hale getirmek ve daha fazla kirletmemek amacı ile geri dönüşümlü ürünler kullanmak hızla yayılıyor ve gelişiyor.

Bunlara yeni bir ürün katılmış. Hurda mobilya parçaların terbiye edilip değerlendirmesi ile ortaya çıkmış, görsel açıdan çok güzel ve kullanışlı mobilyalar insanlığa kazandırılmış.

Her parçası el emeği ve sevgiyle birleştirilmiş benzersiz birkaç örnek ürünü sunuyorum. Hurda tahtalardan yapılmış, masa, sandalye, kitaplık,vitrin, komidin, baza gibi evlerin vazgeçilmez mobilyalarınınp insanlığın kullanımına tekrar kazandırılabileceğinin güzel bir örneği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle