İlginç Dekorasyon Fikirleri

Total
0
Shares

Hayatın zor gelen bazı zamanlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bazı uçuk fikirli tasarımcıların projelerinden oluşan gerçekleştirilmiş ilginç fikirleri sizlerle keyif içinde inceleyeceğinize hiç şüphem yok.

1- Bisiklet Masası: Bisikletler için tasarlamış bir çalışma olan bu model, uzun süre bisiklet üzerinde çalışmak zorunda olanların yada bisikletlerinden inmemeleri-inememeleri gibi sorunları olanların bisikletlerinden inmeden park edip dinlenebilecekleri yemek yiyip içeceklerini rahat rahat içebilecekleri bir park yeri projesi.

2- Kitaplık Divan : En büyük zevkleri kitap okumak olan yada kitapları başuçlarından ayırmak istemeyenlerin çok hoşuna gidecek olan bu fikir de, alt kısmı kitaplık şeklinde düzenlenmiş olan çok kullanışlı ve rahat bir koltuk modeli olarak karşımıza çıkıyor.

3- Küvetli Kıyafet Dolabı : Küçük modern mekanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek komplike bir küvet ve kıyafet dolabı kombinasyonu mobilyaya ne dersiniz?
bunu için geniş bir bahçeniz veya büyük bir eviniz olmasına gerek yok. Zaten bunlar yok diye oluşturulmuş bir proje bu. Giyinme odası ve küveti, karaçam ağacından yapılmış büyük bir dolaba entegre edilmiş. Özel olarak imal edilmiş su geçirmez sızdırmaz eklemler ile de su geçirgenliği engellenmiş.

Çok marifetli bir ürün öyle değil mi?

4- Şarapçı Sehpa : Şarap mahzenine sahipler için veya şarapsız kalmak istemeyenler için tasarlanmış ve meşe fıçılarından esinlenilmiş sergi amaçlı bir masa-sehpa modeli.

16 adet şaraba ev sahipliği yapabilen bu tasarım antik ve etnik görüntüsü ile ilginç bir dekoratif mobilya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle