Kitaplardan İglo Bizi Ne kadar Isıtır?

Total
5
Shares

Kitaplar en büyük bilgi hazineleridir değil mi? Herkesin evinden birkaç tane (okunmasada) geçmiş olan kitapları saklamak ve ilgi çekici hale getirmek için dünyanın çeşitli bölgelerinde yapılan aktivelerden biride bu İglo olmuş.

Kutup bölgelerinde yaşayan Eskimo’ların yaşadığı, buzlardan kesilmiş kalıpların birleştirilmesiyle oluşmuş barakaların benzerini kitaplardan oluşturmak çok enterasan ve ilgi çekici olmuş.

Hiçbir yapıştırıcı madde kullanılmadan inşa edildiğini de belirtmek istiyorum. Ama seçip alacağımız kitapları biraz dikkatli çekmekte sakınca da görmüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle