Kürklü Mobilyalar

Total
0
Shares

Hayvanseverler tarafından pek uygun bulunmayan bir konuya değineceğim bugünün başlangıcında. Günümüzde lüks mobilya tasarımlarının başında gelen deri kullanımının ilginç bir versiyonu dikkatimizi çekti.

Ham derinin işlenmesinde kök traşlama yapılmadan uygulanan boya ve işlemlerden sonra kürk tadında bir halde mobilya dekorasyon sektörüne kilim, duvar kaplama, mobilya döşemesi, yastık-minder kılıfı ve ev dekorasyonun birçok yerinde hayal gücüne bağlı olarak kullanılmak amacıyla ortaya çıkarılmış yeni bir tür deri kaplamayı tanımaktayız.

Lüks dokusu ve zengin renkleri olan malzeme, kullanıldığı yerlerde görsel ve dokunsal bir haz uyandırıyor. Ama oturduğumuz sandalyenin veya koltuğun kürklü olması herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmiyoruz ama sizlerin düşüncelerini de okumak isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

UFO Lamba

Uzaylı saldırısı lambası olark da çevirebileceğimiz bu dekoratif benzersiz lamba, yeni çizgileri ve orjinalliği ile eski sıkıcı lambalar için eğlenceli iyi bir alternatif. Maalesef konsept aşamasında olan bu lamba henüz…
içeriği görüntüle