Mimarik Yüzükler

Haberler - -

Sanırım biraz konseptimizin dışına çıktık ama yine de içinde mimari ve el emeği geçtiği için dekorasyon {en azından parmaklara :) } sınıfında sizlerle paylaşıp biraz gülümsemenizi sağlamak amacı peşindeyim.

Bu yüzüklerin ilk bakışta biraz garip göründükleri doğru. Ancak yaklaştıkça kendini gösteren çok hoş dizaynlara sahip olduklarını göreceksiniz. Dünyanın büyük, meşhur, önemli şehirlerinde ki milli ve sanatsal değeri ola binaların minyatürlerinin işlendiği yüzükler kolay kolay görülemeyecek tarzdan gerçek sanat eserleri olduklarını düşünüyorum.

Dış mimarisi ile ün yapmış; New York, Paris, Moskova’nın meşhur binalarının, Uzak Doğu ve Antik Yunan medeniyetinden kalan yapıların örneklerini yüzük üzerine uygulama fikri akıllıca olmuş gerçekten.

Esasında bizde İzmir’de ki Saat Kulesi, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Sümela Manastırı gibi büyük ve önemli binalarımızın minyatürlerini süs eşyalarımızın üzerine koyabiliriz öyle değil mi? Veya Hangi Yapıları hangi süs eşyalarımıza uygulayabiliriz?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Mimarik Yüzükler" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir