Mimarik Yüzükler

Total
0
Shares

Sanırım biraz konseptimizin dışına çıktık ama yine de içinde mimari ve el emeği geçtiği için dekorasyon {en azından parmaklara :) } sınıfında sizlerle paylaşıp biraz gülümsemenizi sağlamak amacı peşindeyim.

Bu yüzüklerin ilk bakışta biraz garip göründükleri doğru. Ancak yaklaştıkça kendini gösteren çok hoş dizaynlara sahip olduklarını göreceksiniz. Dünyanın büyük, meşhur, önemli şehirlerinde ki milli ve sanatsal değeri ola binaların minyatürlerinin işlendiği yüzükler kolay kolay görülemeyecek tarzdan gerçek sanat eserleri olduklarını düşünüyorum.

Dış mimarisi ile ün yapmış; New York, Paris, Moskova’nın meşhur binalarının, Uzak Doğu ve Antik Yunan medeniyetinden kalan yapıların örneklerini yüzük üzerine uygulama fikri akıllıca olmuş gerçekten.

Esasında bizde İzmir’de ki Saat Kulesi, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Sümela Manastırı gibi büyük ve önemli binalarımızın minyatürlerini süs eşyalarımızın üzerine koyabiliriz öyle değil mi? Veya Hangi Yapıları hangi süs eşyalarımıza uygulayabiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle