Modern Sera Tarzı Saksılar

Haberler - -

Dünyamızda giderek azalan bitki çeşitliliğine karşı koymak amacıyla ilgileneler ve evlerinde bitki yetiştirmeyi sevenler için ilginç, şık, heykelsi saksı tasarımlarıyla karşınızdayız bu sefer. Evlerimizde yeşil bir köşe bulunması hepimizi biraz olsun rahatlatır sanırım. Yada en azından evin bir köşesinde veya balkonda birkaç saksı olması, bir ev kurarken vazgeçilmez unsurlardan biridir.

Ama artık plastik, kahverengi, kaba görünüşlü saksılardan yavaş yavaş kurtuluyoruz. Çünkü sanatsever ve doğa aşığı hünerli eller, yeteneklerini dekoratif, oldukça modern görünüşlü, heykelimsi, özgün ve evimizin her köşesine rahatça koyabileceğimiz veya asabileceğimiz saksılar oluşturmak için kullanmışlar.

Sizce de bu güzel eserler saksılar için modern bir alternatif oluşturmuyorlar mı?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Modern Sera Tarzı Saksılar" beğendiniz mi?


"Modern Sera Tarzı Saksılar" hakkında 1 Yorum:

  1. ERCÜMENT ŞENFİLO

    bir projemiz de kullanılmak üzere ürünleriniz hakkında detaylı bilgi almak istiyorum ( ölçüler , üretim adetleriniz vb ) ararsanız sevinirim 0.531.434.05.01