Mor'un Büyüsü..

Total
0
Shares

Mor renk kırmızının büyüsü ile mavinin kararlılığını iç dünyasında taşır. Zihni ve sinirleri sakinleştirici özelliğinin yanı sıra, yaratıcılığı arttırır, ruhsal ve fiziksel dengesizlikleri giderir. Asalet ve kraliyetin rengi olan mor gücü, lüksü ve tutkuyu sembolize eder bolluk, bereket ve paranın da çağırıcısıdır.

Morun açık tonları feminen duyguları canlandıran mor, bilgelik, saygınlık, bağımsızlık, gizem, yaratıcılık ve sihir anlamlarını taşır.

Dekorasyonda mor’un açık tonları beyazla kombinlenirken, mor’un koyu tonları ise gri, fuşya, gümüş rengi, altın rengi gibi iddalı renklerle kombinlenebilir.

1 Yorum
  1. Güzel seçim renk uyumları çok iyi gerçekten.

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle