Mükemmel Oranlı Masa Modeli

Mobilya - -

Yenilikçi inşaat teknikleri ile bilgisayar destekli teknoloji arasındaki başarılı işbirliğinin bir meyvesi olarak karşımızda duran Organik Nautilus Masa tasarımı, iç dekorasyon öğelerinin hayali başyapıtlarından bir olmuş.

Sanatsal bir özgünlük ortamında doğadan ilhamlı bu olağanüstü mobilya, cam bir yüzeye sahipken ceviz ve çınar kaplama destekli olup, deniz kabuğunun iç bölümleri Japon kağıt sanatının son harikaları ile ayrılmış.

Bilimle ve fizikle uğraşanların aşina olduğu bir şeklin gerçeğine (Fibonacci altın oranı) en yakın ölçülerine uyulmaya çalışılarak imal edilmiş çarpıcı, unutulmaz ve etkileyici bir masa dizaynı.

Bu logaritmik spiral ilham kaynağından tasarlanmış bu mobilya ilginç mobilya kolleksiyoncularının iştahını kabartacağa benziyor.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Mükemmel Oranlı Masa Modeli" beğendiniz mi?


"Mükemmel Oranlı Masa Modeli" hakkında 1 Yorum:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir