Mutfaklarda Sakin Tarzlar

Mutfak - -

Çok uzun olmayan bir zaman önce paylaştığımız muhteşem Mutfak Kulesi’nin yapımcılarından yepyeni ve harika mutfak koleksiyonuna yer vermek istiyorum bu güzel hafta tatili başlangıcı günü.

Bastırılmış bir lüks içindeki bu yeni tasarımlar ile, evin sadeliğinin bozmadan en üst seviyede konforu vermeyi amaçlanmış.

Orijinal fonksiyonel ve zamansız, rahat ve saf, kendine özgü ve ahenkli mutfaklarda sadelikten hoşlananlar için iyi birer örnek oluşturabilirler. Aynı zamanda mutfaklarda karmaşık yüzeyler ile doğal malzemeleri birleştirerek çok hoş ortamlar oluşturulabileceği göstermeye de çalışılmış.

Mutfakta yaşamayı tercih edenlere daha çok hitap eder tarzda olan koleksiyonlar da aşırıya kaçmayan renk ve malzemeler, doğal ve ince palet üzerinde iyi bir şekilde harmanlanmış.

Mutfak evin kalbidir ve bu yüzden tutku ile dizayn edilmiş mutfaklarda yaşamanın tadına doyum olmaz ;)

Sizce de öyle değil mi?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Mutfaklarda Sakin Tarzlar" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir