Neşeli, rahat bir ev tasarımı

Total
0
Shares

Yaşadığımız evimizin neşeli, parlak ve çekici bir genel görünümünü oluştururken ayrıntılara da dikkat etmemiz gerekmektedir.

Bu 52 m2 daire, rahat bir hayat yaşamak için yeterli alana sahip.

Her odada bulunan dekoratif duvar kaplamaları, arka plandaki pastel renk duvar kağıdı,  rahat giriş holü, mutfakta görülen tablo ve  lamba tasarımı ve da bu neşeye artılar getiriyor. Salonda, eşyalarınızı saklamak için oluşturulan dahili depolama bölümleri, askılar kancalar ve raflar, dekorasyona hareket ve iç kullanım kolaylığı oluştuyor.

Mutfak duvarları ve yerden tavana yayılan mat beyaz mutfak üniteleri kapsamaktadır..

2 Yorum
  1. Ufkum açıldı. Bu tasarımları beğenmemek mümkün değil. Harikasınız..

    1. Elif Hanım ilgilenize iltifatınıza çok teşekkürler. Ufkunuzu genişletecek tasarımlarla sizlerle olmaya devam edeceğiz ;)

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle