Origaminin Mutfakla Buluşması

Mutfak - -

Modern tasarım, yeri geliyor tüm yerleşik kuralları ve süre gelmiş mutfak estetiğini orijinal fikirler ile ihlal edebiliyor.

Bu yeni tasarım mutfak, Japon kağıt katlama sanatı olan Origami’den esinlenerek tasarlanmış çizgileri ve kıvrımları ile birlikte geliyor. Tasarımda, çağdaş Mutfak özelliklerini coşkuyla değişimini benimsemiş olanlar için geliştirilmiş görünüyor.

Dolapları kısmen düzensiz, düz yüzeylerinde origamik desenler ile kaplı bu stilin oluşturulmasında, extravaganza görünüşte maliyetlerin de veya fonksiyonlarında hiçbir tavizde bulunulmamış.

Şekiller oluşması; üç boyutlu yüzey üzerine dekonstrüktivizm yöntemleri uygulamak suretiyle, sayısal dilin yorumlaması sonucudur. Gösterişli olduğu kadar enterasan bir ortam değil mi?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Origaminin Mutfakla Buluşması" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir