Ortaya Karışık Salata

Haberler - -

Pazartesi sabahında biliyorum ki çoğunuzun bir mahruriyeti bir isteksizliği vardır. Bizde sizleri sıkmadan bir hafta başlangıcı yapmak istiyoruz.

Sempatik ama ilgi çekici eşyalar ve mobilyalardan oluşan spot bir grubu günün ilk saatlerinde aperatif olarak sunmaktan zevk duyarım.

Hayırlı, güzel, heyecan ve dekorasyon dolu bir hafta diliyorum.

Hizmetkar komidin: Özellikle yatak odanız da özel ve pratik zamanlar geçirmenize olanak verecek güzel bir mobilya dizaynı.

Hizmetkar komidin

Labirent kilit: Kapı güvenliğinin çok hassas olduğu zamanımız da, dışardan olduğu kadar içerden geçilmesi zor kilit modellerinden bir ile karşınızdayız.

Labirent Kilit

Sıkışmış Bardak: Üzerindeki resimler ile çok komik ve enterasan bir yaratıcılık ürünü olan bu bardak ilginç eşya kolleksiyoncularını çok mutlu edecektir.

Pee Bardak

Evcil lambalar: Led kaynaklı kuş yavısı gibi duran loş ortam lambaları gerçekten çok duygusal.

Evcil lambalar

Ahşap Ranzalar: Birçok ilginç, kulanışlı modelini daha önceden paylaştığımız ranza modellerinden bir bizimle.

Ahşap çok kullanışlı ranza

Havuz Deyip Geçemiyoruz: Biliyoruz havalar heryerde çok soğuk ama her zaman dediğim gibi eğlencenin ve suyun zamanı yoktur. Çok sevdiğim havuzlu ev modellerinden biri bu. Ama bu sefer hoş dizaynı ile havuz ağırlıkta.

Transparan havuz-1

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Ortaya Karışık Salata" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir