Ortaya Karışık Salata

Total
0
Shares

Pazartesi sabahında biliyorum ki çoğunuzun bir mahruriyeti bir isteksizliği vardır. Bizde sizleri sıkmadan bir hafta başlangıcı yapmak istiyoruz.

Sempatik ama ilgi çekici eşyalar ve mobilyalardan oluşan spot bir grubu günün ilk saatlerinde aperatif olarak sunmaktan zevk duyarım.

Hayırlı, güzel, heyecan ve dekorasyon dolu bir hafta diliyorum.

Hizmetkar komidin: Özellikle yatak odanız da özel ve pratik zamanlar geçirmenize olanak verecek güzel bir mobilya dizaynı.

Hizmetkar komidin

Labirent kilit: Kapı güvenliğinin çok hassas olduğu zamanımız da, dışardan olduğu kadar içerden geçilmesi zor kilit modellerinden bir ile karşınızdayız.

Labirent Kilit

Sıkışmış Bardak: Üzerindeki resimler ile çok komik ve enterasan bir yaratıcılık ürünü olan bu bardak ilginç eşya kolleksiyoncularını çok mutlu edecektir.

Pee Bardak

Evcil lambalar: Led kaynaklı kuş yavısı gibi duran loş ortam lambaları gerçekten çok duygusal.

Evcil lambalar

Ahşap Ranzalar: Birçok ilginç, kulanışlı modelini daha önceden paylaştığımız ranza modellerinden bir bizimle.

Ahşap çok kullanışlı ranza

Havuz Deyip Geçemiyoruz: Biliyoruz havalar heryerde çok soğuk ama her zaman dediğim gibi eğlencenin ve suyun zamanı yoktur. Çok sevdiğim havuzlu ev modellerinden biri bu. Ama bu sefer hoş dizaynı ile havuz ağırlıkta.

Transparan havuz-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle