Pratik Bir Ofis Aracı

Total
0
Shares

Evdekora olarak sizlere hem pratik hem kullanışlı fikirler vermeye devam ediyoruz. İster iş hayatınızın çalışma alanlarında olsun isterseniz de evlerinizin odaların da yada yetersiz yaşam alanı gördüğünüz ama kalabalık olması gerekli bölümler de kullanabileceğiniz, çok basit ama kullanışlı bir yardımcı aleti tanıtmak istiyoruz.

Üzerinde birçok objenin asılabileceği çıkıntılar bulunan, bunun yanında iki ayrı yükseklikte ki iki bölümden oluşan küçük birer pratik masa kısmına sahip olan kolay taşınabilen bu alet, ofis düzenlemesi konusuna farklı bir tarz getireceğini hissediyorum.

Biz buna bir isim bulamadık ama belki siz bulabilirsiniz.

1 Yorum
  1. Dekorasyon anlayışı ile birlikte artık evlerinizde daha rahat ve daha pratik bir hayatınız olacak. Katlanabilir fonksiyonel yataklar da hayatınızın yeni bir parçası olmayı hedefliyor. Son yıllarda modern hayatın getirdiği şartlar yüzünden neredeyse herkes daha küçük evleri tercih etmektedir. İşte bu küçük evlerdeki en büyük kurtarıcınız bu yataklar olacaktır. Katlanabilir fonksiyonel yataklar, küçük evlere sahip olan ve bilgisayarı çok fazla kullanan kişilerin dikkatini çekecek bir üründür. Çok amaçlı fonksiyonel olarak kullanılan bu yatak, hem bilgisayar masası özelliğinde hem de bilgisayar masası arkasında katlanmış olan yatağı ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olmaktadır. Çok sık bilgisayarla vakit geçiren kişiler içi çalışma masası dizaynı haricinde dinlenme alanı olarak da tasarlanmıştır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?